МОЗ оновило перелік країн "червоної зони": Які держави до нього увійшли

Фото з відкритих джерел

Після відвідин країн "червоної зони" громадяни повинні проходити двотижневу обсервацію

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило оновлений список країн "червоної зони", куди увійшли понад півсотні держав. Про це повідомляє пресслужба МОЗ. 

Так, у "червону зону" потрапили країни з найбільшим поширенням хвороби COVID-19. Тобто ті, де кількість активних випадків зараження перевищує 40 осіб на 100 тисяч населення. 

Станом на 26 червня до цього переліку входять Сполучені Штати Америки, Бельгія, Російська Федерація, Португалія, Франція, Ізраїль, Канада, Єгипет, Молдова, Іспанія, Швеція і Великобританія, Антигуа і Барбуда, Ірак, Бангладеш та інші. Крім цього, до "червоної зони" потрапила Україна, де зафіксовано 50,6 випадків коронавірусу на 100 тисяч населення. 

Новини за темою: 50 країн у "червоній" зоні: МОЗ оприлюднило список країн зі значним поширенням COVID-19

До слова, після відвідин країн "червоної зони" громадяни повинні проходити двотижневу обсервацію або самоізоляцію. Тоді як люди, які прибувають в Україну з "зеленої зони", можуть не проходити цю процедуру.

Новини за темою: Україна потрапила до країн "червоної зони"
 

Нагадаємо, цього тижня Україна потрапила до країн "червоної зони" у зв'язку з високим показником COVID-19. Станом на 22 червня показник захворювання на COVID-19 в країні становив вище 40 випадків на 100 тисяч населення.

Loading...