МОЗ оновило коронавірусні списки країн: Сім держав перейшли в зелену зону

Подорожуючі під час пандемії коронавірусу

REUTERS

МОЗ відносить до червоного списку ті країни, де захворюваність на 100 тис. населення вище, ніж в Україні

Міністерство охорони здоров'я України оновило червоний коронавірусний список країн. Зокрема, в зелену зону перейшли Угорщина, Чилі, ОАЕ, Катар, Боснія і Герцеговина, Монако, Тринідад і Тобаго. Про це свідчать дані МОЗ.

Як повідомляється, МОЗ при перегляді списків відносить до "червоного" ті держави, де захворюваність на 100 тисяч населення за останні два тижні вище, ніж в Україні, зараз цей показник виріс зі 109,5 до 126,5 за сім днів. 

Так, станом на 2 жовтня, до країн червоної зони віднесені відкриті для українських туристів США, Мальдівські та Багамські острови, Ірак, Бразилія, Чорногорія, а також закриті для українських туристів Молдова, Іспанія, Франція, Чехія, Ізраїль.

У зелений список увійшли Албанія, Вірменія, Велика Британія, Сербія, Північна Македонія, Ірландія, Іран, Туреччина, Єгипет, Казахстан, Словенія, Білорусь, Сейшельські острови, Коморські острови, Кенія, Мексика, а також закриті для українських туристів Росія, Італія, Канада, Грузія, Польща, Китай, Німеччина, Кіпр і Туніс.

МОЗ

Новини за темою: Нове карантинне зонування по Україні: Що заборонено "червоним", а що – "зеленим"

Нагадаємо, станом на ранок 5 жовтня у світі виявлено 35 157 350 випадків коронавірусу, з них 24 505 898 осіб видужали, 1 037 075 — померли.

Тим часом в Україні виявлено 230 236 випадків захворювання коронавірусом, з них 4 430 летальних випадків, а 101 252 пацієнта одужали.

Loading...