МОЗ очікує спалах COVID-19 після фестивалю в Запоріжжі

Максим Степанов МОЗ

Міністр підкреслив, що буде звертатись до компетентних органів у зв’язку з порушенням карантину

Міністерство охорони здоров'я очікує спалах COVID-19 у Запорізькій області через проведення музичного фестивалю "Khortytsia Freedom". Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив очільник МОЗ Максим Степанов.

"У мене немає жодного питання до людей, у мене питання до організаторів. Вибачте, але це просто "треш" якийсь, те, що ви робите. Іншого слова в мене просто немає", - сказав Степанов.

За словами міністра, він вже мав розмову з мерами українських міст щодо використання карантину для політичного піару напередодні місцевих виборів та закликав їх утриматись від масових заходів у містах.

Разом з тим він підкреслив, що буде звертатись до компетентних органів у зв’язку з порушенням карантину.

"Зараз ми будемо дивитися, що буде відбуватися в Запорізькій області. Зрозуміло, що у нас буде збільшення кількості хворих COVID-19 після проведення таких масових заходів", - додав Степанов.

Новини за темою: Коронавірус в Україні: Степанов заявив, що ситуація залишається напруженою

Нагадаємо, станом на ранок 22 вересня в Україні лабораторно підтверджено 181 237 випадків коронавірусної інфекції. Зокрема, за останню добу зафіксовано 2 884 нових випадки, 1 717 пацієнтів побороли хворобу, а 59 осіб померло.

Loading...