Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

МОЗ не рекомендуватиме продовжити "карантин вихідного дня", - Степанов

Голова МОЗ Максим Степанов

МОЗ

Наскільки такі міри ефективні, можна буде оцінити наступного тижня

Міністерство охорони здоров'я не рекомендуватиме продовжувати терміни "карантину вихідного дня" в Україні, який діяв у листопаді. Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Не думаю, що ми будемо робити таку пропозицію", сказав Степанов, та додав, що результати карантину і його ефективність можна буде оцінити наступного тижня.

"Остаточні результати ми побачимо наступного тижня, як спрацювали всі без винятку "карантини вихідного дня" впродовж трьох пар вихідних, які були. Але хочу однозначно сказати, що ми пам'ятаємо, як пройшли перші вихідні, коли, м'яко кажучи, не дотримувалися "карантину вихідного дня". Але все-таки бачимо тенденцію до зменшення динаміки зростання... Ми не досягли того ефекту, на який розраховували спочатку, українці не дотримувалися карантину в повному обсязі, як ми прописували", - сказав міністр.

Новини за темою: Уперше за довгий час в Україні виявили різке зменшення захворюваності на COVID-19

Раніше народний депутат від фракції "Слуга народу" Давид Арахамія розповів, що Верховна Рада України може відкоригувати "карантин вихідного дня", якщо запроваджені обмеження не допомогли уповільнити поширення коронавірусу COVID-19.

 

Loading...