МОЗ не рекомендує виходити на роботу людям, яким понад 60 років, але є винятки

Глава МОЗ України Максим Степанов Одеська державна адміністрація

Ходити на роботу дозволено лише співробітникам органів влади та критичної інфраструктури

Міністерство охорони здоров'я не рекомендує виходити на роботу під час карантину людям старше 60 років. Проте, є винятки, які дозволяють вихід на роботу людям із групи ризику. Про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Голова МОЗ підкреслив, що на роботу можуть виходити лише ті люди, які задіяні в органах влади та на об'єктах критичної інфраструктури.

"В постанові уряду чітко визначено, хто підлягає обов'язковій самоізоляції. В тому числі і люди з групи ризику - люди старше 60 років. Там є винятки. Вони стосуються людей, які працюють в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на об'єктах критичної інфраструктури, яка працює в послугах життєзабезпечення нашого населення - водопостачання, енергетика, хімічна галузь тощо. Всі ці люди можуть працювати і не перебувати в режимі самоізоляції. Всі інші люди, особливо пенсіонери, повинні перебувати на самоізоляції", - наголосив Максим Степанов.

Новини за темою: Головний санітарний лікар назвав дату, коли в Україні очікують нульову статистику захворювання на коронавірус

Нагадаємо, станом на ранок 29 травня в Україні зафіксовано 22 811 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 679 летальних, 8934 пацієнти одужали.

Loading...