Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

МОЗ назвало вимоги до мобільних шпиталів на час пандемії

Фото з відкритих джерел

Шпиталі повинні бути огороджені парканом та цілодобово охоронятися

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило вимоги щодо спеціалізованих  мобільних шпиталів в Україні на період пандемії коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє Telegram-канал "Коронавірус у регіонах"

Так, шпиталі, які розташовані на території житлової забудови населених пунктів, повинні мати по периметру паркан та смуги контролю, шириною не менше 15 метрів. Ця територія підлягає цілодобовій охороні. 

Крім цього, там необхідно встановити пішохідні зони для пацієнтів, які прибувають самостійно, та криті майданчики для дезінфекції санітарного транспорту.

Самі шпиталі потрібно розділити на заражену, умовно заражену та чисту зони з відповідними кольорами. Зокрема, червоним кольором маркуються приміщення, до яких мають доступ пацієнти, адже це вважається зараженою зоною. 

Новини за темою: У двох областях України COVID-ліжка заповнені на понад 70%

Також всередині шпиталів ліжка повинні бути встановлені на відстані не менше 2 метрів один від одного та мати тумбочку. Водночас вони повинні легко піддаватися ретельному прибиранню та дезінфекції. 

Зазначається, що тепер ці вимоги повинні погодити профспілки.

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що станом на 23 листопада у Києві та ще двох областях України у лікарнях відсутня достатня кількість ліжок, забезпечених подачею кисню. 

Loading...