МОЗ назвало препарат, який може допомогти вилікуватися від коронавірусу

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

Наразі препарат проходить клінічні випробовування

У Міністерстві охорони здоров'я України зосереджені на виробництві гіперімунного імуноглобуліну з крові перехворілих людей на коронавірус, адже переконані, що цей препарат може допомагати у лікуванні COVID-19. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 13 вересня, який транслював телеканал ZIK. 

"Ми зараз зосереджені не просто на переливанні плазми крові від перехворілих, тому що вона не дала дуже хороших результатів, і вона не надана в протоколах лікування, які є в інших країнах. Ми зосереджені саме на виробництві гіперімунного імуноглобуліну з цієї крові", - наголосив Степанов. 

Також міністр додав, що цей лікарський засіб наразі проходить клінічні випробовування. Однак, попередні результати показали, що гіперімунний імуноглобулін може бути ефективним при лікуванні коронавірусу. 

Новини за темою: Львівські науковці виграли грант на розробку вакцини проти коронавірусу

"Це лікарський засіб, який може використовуватися, який під час клінічних випробувань - вони ще в світі не закінчені, але є попередня інформація, що саме гіперімунний імуноглобулін може мати дуже хороші результати при процесі лікування хворих на COVID-19", - додав Степанов.

Крім цього, в Україні наразі тривають клінічні випробування "Біовену". За словами глави МОЗ, цей препарат є імуноглобуліном для лікування хворих на коронавірус.

Нагадаємо, раніше Максим Степанов зазначав, що фармацевтичні підприємства України можуть виробляти 30-40 млн доз вакцини від коронавірусу кожного року.

Loading...