МОЗ може позбавити ліцензій приватні лабораторії, які діагностують коронавірус

Віктор Ляшко РБК-Україна

Приватні лабораторії повинні повідомляти МОЗ про діагностовані випадки коронавірусу

Міністерство охорони здоров'я України буде ініціювати відкликання ліцензій у лабораторій, в тому числі приватних, які не будуть надсилати інформацію до МОЗ про проведені дослідження на коронавірус, згідно із встановленою формою. 

Про це 20 березня заявив заступник міністра охорони здоров'я та головний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє Інтерфакс-Україна.  

"Вчора МОЗ направило додаткове роз'яснення, де чітко вказано, як повідомляти, в тому числі приватним лабораторіям, про діагностовані випадки коронавирусу, щоб вчасно провести епідрозслідування", - зазначив Ляшко.

Водночас головний санітарний лікар пояснив, що приватні лабораторії повинні передавати перші п'ять позитивних і 10 негативних зразків в національну лабораторію для підтвердження.

Новини за темою: У МОЗ розповіли про вимогу до приватних лабораторій, які тестуватимуть на коронавірус

"В даний час вони зобов'язані звітувати за встановленою формою. У разі порушення МОЗ ініціюватиме відкликання ліцензії", - додав заступник глави МОЗ. 

Нагадаємо, напередодні, 19 березня, заступник міністра охорони здоров’я України та головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, яким чином можна збільшити доступність до тестування на коронавірус

 

Loading...