МОЗ і поліція перевірять гірськолижні курорти щодо дотримання карантину

Віктор Ляшко МОЗ

Перевірки закладів громадського харчування на гірськолижних курортах проведуть вже у п'ятницю, 15 січня

Гірськолижні курорти в Карпатах перевірять щодо дотримання жорсткого карантину. Перевірку проведуть МОЗ спільно з Національною поліцією. Про це написав головний санітарний лікар Віктор Ляшко у Facebook.

За його словами, перевірки закладів громадського харчування на гірськолижних курортах проведуть вже у п'ятницю, 15 січня.

"Якщо ми звертаємося до людей з проханням дотримуватися протиепідемічних заходів і вони дотримуються їх, то чому тоді деякі представники бізнесу дозволяють собі порушувати ці правила? Бажання воювати з системою не повинна превалювати над збереженням життя і здоров'я українців. Порушення повинні мати наслідки", - написав Ляшко.

Санлікар наголосив, що такі перевірки не пов'язані з безліччю повідомлень про порушення ресторанів, барів та розважальних закладів на гірськолижних курортах. Також зафіксовані порушення у закладах громадського харчування Львівської області.

Новини за темою: На Львівщині на гірськолижному курорті зупинився підйомник із 74 людьми

Раніше повідомлялося, що відпочивальники ризикують заразитися коронавірусом під час відпочинку на гірськолижних курортах, однак катання на лижах не чинить істотного впливу на поширення COVID-19. 

 

Loading...