МОЗ готує третю хвилю лікарень для прийому пацієнтів з COVID-19

Глава МОЗ Максим Степанов Фото з відкритих джерел

Середній показник заповненості лікарень пацієнтами з коронавірусом в Україні становить 16 відсотків

Міністерство охорони здоров'я ухвалило рішення підготувати до прийому пацієнтів третю хвилю лікарень через зростання кількості хворих на коронавірус. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі одного з телеканалів, повідомляє РБК-Україна.

Так, глава МОЗ запевнив, що показник летальності у результаті ускладнень від COVID-19 зменшився. Крім цього, смертність від коронавірусу в Україні нижча, ніж у деяких європейських країнах. 

"На сьогодні (показник летальності,- ред.) в Україні складає 2,6%, тоді як у Німеччині - 4%, в Іспанії - 9,5%... Ефективність лікування, яка є в нашій країні, набагато краща, ніж у європейських країнах", – зазначив Степанов. 

Новини за темою: Черговий антирекорд: В Україні зафіксували понад тисячу нових випадків COVID-19 за добу

Однак, медичні установи продовжують госпіталізувати пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. За словами Степанова, наразі середній показник заповненості лікарень пацієнтами з коронавірусом в Україні становить 16 відсотків. Водночас у деяких медзакладах вільними залишаються 50-40 відсотків ліжок.

Новини за темою: ВООЗ: Друга хвиля COVID-19 може вбити мільйони людей

Нагадаємо, цього тижня прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначав, що Україна розпочинає розгортати лікарні другої хвилі для прийому хворих на коронавірус.

Loading...