МОЗ анонсувало новий етап послаблення карантину: Що дозволять з 1 червня

Глава МОЗ Максим Степанов Укрінформ

Роботу відновлять спортивні зали, басейни та автошколи

З 1 червня в Україні розпочнеться новий етап послаблення карантинних обмежень, які було запроваджено у зв'язку із пандемією коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомив очільник Міністерства охорони здоров'я на брифінгу 31 травня, який транслював телеканал ZIK.

Як зазначається, з понеділка в Україні буде дозволена робота басейнів та спортзалів, відвідування освітніх занять у групах не більше 10 людей (розпочнуть роботу автошколи), а також у буде відновлено рух залізничного транспорту і міжобласних перевезень автотранспортом.

МОЗ

Однак, Максим Степанов зазначив, що у зв'язку з карантином вище зазначені установи можуть відновити роботу за умови дотримання низки рекомендацій. Зокрема, на входах до фітнес-центрів повинен обов'язково відбуватися термоскринінг. Якщо температура тіла 37,2 градуса й вища, то людина не допускається. Крім цього, в басейнах, спортзалах та інших установах заборонено користування багаторазовими рушниками. Також під забороною залишилися спа-зони та послуги масажу. 

Новини за темою: Без м’яких іграшок і килимів: Кличко назвав вимоги до роботи столичних дитсадків

Водночас МОЗ порекомендувало на вході до закладів встановити антисептики. Масковий режим і дезінфекція надалі залишаються обов'язковими. 

Зауважимо, скасування обмежень можливе лише у тих регіонах, де це дозволятиме епідемічна ситуація. 

Новини за темою: Тривога є постійно: Віктор Ляшко про послаблення карантину в Україні

Нагадаємо, цього тижня Міністерство охорони здоров'я дозволило пом'якшити карантин 20 областям України. Однак, чотири регіони поки не послаблюватимуть обмеження. 

Loading...