МОН закликає з 15 жовтня перевести на тимчасове дистанційне навчання заклади вищої освіти та профтехи

Фото з відкритих джерел

Окрім цього, рекомендують забезпечити виїзд студентів з гуртожитків до 15 листопада

Через погіршення ситуації із розповсюдження коронавірусу COVID-19 Міністерство освіти та науки рекомендує запровадити дистанційне навчання в закладах вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року. Про це повідомляє пресслужба МОН

Згідно з повідомленням, лист МОН з рекомендаціями внести зміни до графіка освітнього процесу та розкладу занять було надіслано керівникам закладів вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної).

Як зазначається, вищі військові навчальні заклади (заклади вищої освіти із специфічними умовами навчання), військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти, військові коледжі сержантського складу, фахові коледжі із специфічними умовами навчання організовують освітній процес відповідно до рішень державних органів, у сфері управління яких вони перебувають.

Новини за темою: В ОРДО дітей безстроково переводять на дистанційне навчання

Окрім цього, через неможливість гарантувати безпечні для здоров'я умови масового перебування студентів в гуртожитках рекомендується забезпечити їх тимчасовий виїзд на період з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року.

Водночас у МОН наголосили, що організація виїзду не може носити примусовий характер та має враховувати максимально безпечні умови переміщення здобувачів освіти.

Також у міністерському листі вказано, що слід із розумінням поставитися до необхідності проживання в гуртожитках у цей період сиріт, осіб, позбавлених батьківського піклування, здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій та червоних карантинних зон, здобувачів освіти, які проходять практику, іноземних громадян та осіб без громадянства тощо.

Новини за темою: В Офісі Зеленського назвали три шляхи отримання вакцини від коронавірусу

"Цим особам та здобувачам освіти, які поєднують навчання з роботою, необхідно забезпечити з максимально можливим дотриманням карантинних обмежень можливість проживання в гуртожитках у вищевказаний період відповідно до поданої ними заяви. Студенти, які виїжджають з гуртожитків у період з 15 жовтня до 15 листопада 2020 року, мають бути звільнені від оплати за проживання за цей період. Оплата, яка була внесена як аванс, має бути повернута або зарахована як оплата за наступні періоди проживання", - наголосили у міністерстві і додали, що освітні заклади можуть ухвалити рішення про обмеження відвідування гуртожитків сторонніми особами.

Новини за темою: Експерти прогнозують в Україні до 8 тисяч нових випадків коронавірусу на добу

Нагадаємо, раніше Міністерство освіти та науки надіслало лист керівникам закладів загальної середньої освіти, в якому рекомендує провести осінні канікули для школярів з 15 по 30 жовтня 2020 рокуLoading...