МОН випустило збірник документів щодо роботи навчальних закладів на період карантину

Фото з відкритих джерел

Зокрема до збірника включили рекомендований алгоритм дій керівника закладу освіти, якщо в учня виявили ознаки COVID-19

Міносвіти та науки спільно з Міністерством охорони здоров’я розробили Збірник нормативних документів щодо роботи закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба МОН.

Як зазначається, серед документів у збірнику Постанови Кабінету Міністрів №392 від травня 2020 року та №641 від липня 2020 року, якими на території України встановлюють карантинні обмеження; Постанова головного державного санітарного лікаря № 50 від 22 серпня 2020 року, якою регламентуються протиепідемічні заходи в закладах освіти; листи Міністерства освіти та науки головам обласних державних адміністрацій щодо створення безпечних умов для освітнього процесу, а також рекомендації МОН щодо відновлення освітнього процесу у школах.

Окрім цього, до збірника включили рекомендований алгоритм дій керівника закладу освіти, якщо в учня, студента або працівника виявили ознаки COVID-19, рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у гуртожитках, рекомендації щодо впровадження змішаного навчання у закладах фахової передвищої та вищої освіти.

Новини за темою: Канікули в школах України: Як відпочиватимуть учні

Раніше заступниця міністра освіти та науки Любомира Мандзій заявляла, що гаряче харчування в шкільні їдальні повернеться тільки після зняття карантинних обмежень.

Loading...