МОН: Відслідковувати всі зміни у навчальному процесі під час карантину тепер можна на одному сервісі

Сервіс містить інформацію актуальну як для школярів, так і для абітурієнтів та студентів

Любомира Мандзій Урядовий портал

Міністерство освіти та науки запустило сайт про ключові зміни в освітній сфері в умовах карантину. Про це повідомляє Урядовий портал

Згідно з повідомленням, новий ресурс містить ключову інформацію про зміни в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів та коледжів. Зокрема, тут розміщено актуальну інформацію про завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.

"З початку карантину МОН ухвалило багато управлінських рішень, щоб адаптувати освітні процеси до його умов. Відтепер з ключовою інформацією щодо основних змін можна ознайомитись на окремому ресурсі. А детально про ці зміни, як і раніше, можна дізнатись на сайті МОН", - зазначила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Окрім цього, сайт містить корисну інформацію для педагогів – щодо режиму роботи, зарплат, відпусток, атестації, заповнення класних журналів, інструментів для дистанційного навчання тощо. 

У разі змін режиму карантину або ухвалення через нього нових рішень у системі освіти інформація на сайті оновлюватиметься.

Нагадаємо, раніше тимчасово виконуюча обов'язки міністра освіти і науки Любомира Мандзій заявила, що в умовах карантину навчальний рік в українських школах завершиться не пізніше 1 липня.

Loading...