МОН продовжив терміни вступу до закладів профосвіти до листопада

Фото з відкритих джерел

Відповідні листи із рекомендаціями розіслали в регіони 18 серпня

Міністерство освіти і науки продовжило терміни вступу до закладів професійної освіти, таким чином приймати документи та зараховувати вступників будуть до 1 листопада 2020 року. Про це повідомляє пресслужба МОН

"Загальними правилами прийому до профтехів визначено, що зарахування вступників триває до початку занять, тобто до 1 вересня. Традиційно вступна кампанія продовжувалася ще на місяць і заклади робили додатковий набір в межах ліцензованого обсягу. Оскільки цього року через карантин нам довелося змінювати терміни вступу до вишів, ми вирішили видовжити їх для закладів профосвіти", - пояснив заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.

Новини за темою: Міносвіти має намір посилити вплив атестата на вступ до ВНЗ

Окрім цього, ще одним нововведенням цьогорічної кампанії є те, що вступники можуть подавати копії документів у кілька закладів одночасно, а лише після того, як визначаться із закладом і професією, надати оригінали.

Як зазначається, навчатися у профтеху можуть не тільки випускники шкіл, а й дорослі. Вони можуть пройти підвищення кваліфікації для вже наявної робітничої професії, опанувати нові навички або повністю змінити фах.

Новини за темою: Абітурієнти, звільнені від ДПА, мають право вступати до вишів, – МОН

Нагадаємо, раніше Міністерство освіти та науки цьогоріч продовжило терміни вступу на місця держзамовлення для абітурієнтів із Донбасу та анексованого Криму до 23 жовтня.

Loading...