МОН перевірить якість дистанційного навчання у школах

Фото з відкритих джерел

Водночас очільник МОН наголосив, що міністерство намагатиметься повернути дітей за парти

Міністерство освіти і науки має намір перевірити якість дистанційного навчання у школах під час пандемії. Про це заявив очільник МОН України Сергій Шкарлет, передає пресслужба відомства.

"Освітній моніторинг, зокрема і в частині дистанційного навчання, заплановано Державною службою якості освіти. Хочу підкреслити, що дистанційне навчання не зможе повністю замінити очну форму. Дистанційна освіта в усьому світі на сьогодні є рятівним елементом для того, щоб навчання було якісним. Однак вона є додатком до очної форми навчання як розширення власних можливостей набуття додаткових компетенцій", – сказав Шкарлет.

Водночас очільник МОН наголосив, що міністерство намагатиметься повернути дітей за парти, адже учні мають соціалізуватися та отримувати повний комплекс необхідних знань. Однак, це залежатиме від епідеміологічної ситуації.

Також міністр нагадав про функціонування електронної платформи "Всеукраїнська школа онлайн", на якій розміщено 800 еталонних уроків, за допомогою яких вчитель може організувати для учнів освітній процес під час дистанційки.

"Учителі, які розробляли уроки для Всеукраїнської школи онлайн, пройшли відповідний відбір. Матеріали були якісно та фахово перевірені за низкою параметрів. Це один із порятунків вирівнювання якості освіти", – додав Шкарлет.

Новини за темою: Дистанційне навчання для школярів: У "Батьківському контролі" застерегли про негативні наслідки

Нагадаємо, раніше Міністерство освіти та науки України рекомендувало школам продовжити канікули на час посиленого карантину, який діє в країні з 8 до 24 січня. Керівникам місцевих департаментів освіти направляли відповідні листи.

 

Loading...