МОН перенесло реєстрацію на ЄВІ та ЄФВВ для вступників на магістратуру

Тепер вступники подаватимуть заявки тільки онлайн

Фото з відкритих джерел

У Міністерстві освіти і науки заявили, що у цьому році реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) перенесена та триватиме з 12 травня до 5 червня включно. Про це повідомляє пресслужба МОН. 

Згідно з повідомленням, відповідні листи були надіслані керівникам закладів вищої освіти та наукових установ, які здійснюють підготовку магістрів. 

"Враховуючи ситуацію з поширенням коронавірусу, реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ відбуватиметься повністю онлайн. Міністерство розробило та оприлюднило докладну покрокову інструкцію, як приймальним комісіям збирати, опрацьовувати та реєструвати документи вступників", – розповів заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Як зазначається, тепер вступники на магістратуру зможуть надіслати скан-копію заяви, документа, що підтверджує особу, та інших необхідних документів для реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ на офіційну електронну скриньку приймальної комісії, зазначену в ЄДЕБО та на сайті закладу вищої освіти, або з використанням іншого, визначеного закладом каналу зв'язку.

Нагадаємо, раніше заступник міністра освіти і науки України Єгор Стадний пояснив, що не можна замінити ЗНО вступними іспитами, оскільки це може збільшити кількість пересувань та спричинити недотримання санітарних протоколів.

Loading...