МОН оприлюднило дати проведення ЗНО-2021. Що потрібно знати

МОН визначило дати ЗНО у 2021 році Фото з відкритих джерел

Реєстрація для участі у ЗНО триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року

Міністерство освіти та науки України затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року, в якому визначено дати проведення державних іспитів.  Про це йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО). 

Як зазначається, реєстрація осіб для участі у ЗНО розпочнеться 1 лютого та триватиме до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів/студентів для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року. 

Після чого зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки із місцем та часом проведення іспиту. Зробити це можна буде до 30 квітня 2021 року. 

З 21 травня розпочнеться основна сесія ЗНО. Перший іспит відбудеться з хімії. Завершиться основана сесія зовнішнього незалежного оцінювання 15 червня тестуванням з географії. 

Іспити з інших предметів пройдуть за таким графіком:

  • 24 травня - іспанська, німецька та французька мови;
  • 25 травня - англійська мова;
  • 28 травня - математика;
  • 1 червня - української мова, українська мова і література;
  • 4 червня - історія України;
  • 7 червня - фізика;
  • 10 червня - біологія. 

Згодом інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.

Новини за темою: ЗНО-2020 на 200 балів склали вдвічі більше учасників, ніж торік

Нагадаємо, нещодавно УЦОЯО презентував ініціативу виключити для більшості спеціальностей складання обов'язкового комплексного ЗНО з української мови та літератури.

Після чого уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь звернувся до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля із вимогою зберегти комплексне ЗНО з української мови та літератури для всіх здобувачів вищої освіти. 

Loading...