МОН дозволило з 1 червня відновити заняття в позашкільних гуртках

Це стосується тільки тих регіонів, де запроваджують послаблення карантину

Фото з відкритих джерел

Міністерство освіти і науки дало дозвіл з 1 червня відновити роботу закладів позашкільної освіти в тих регіонах, де буде запроваджено послаблення протиепідеміологічних заходів. Про це йдеться у відповідному листі МОН

Згідно з повідомленням, у закладах позашкільної освіти буде дозволено проводити заняття у групах до 10 осіб та заборонено масові заходи, а рішення про відкриття конкретного закладу приймає його засновник або власник.

Як зазначається, у цих закладах повинні забезпечувати дотримання санітарних та протиепідеміологічних заходів, рекомендованих МОЗ, а також встановити такий графік роботи, щоби уникати скупчень дітей.

Новини за темою: МОН не виключає можливості роботи дитячих садків у літній час

Також для організації безпечного освітнього процесу в закладах позашкільної освіти МОН рекомендує:

  • забезпечити дотримання соціальної дистанції щонайменше 1,5 м під час групових занять;
  • за можливості проводити заняття на свіжому повітрі;
  • дотримуватись маскового режиму, провітрювати приміщення, забезпечити дезінфекцію поверхонь та виконувати інші протиепідеміологічні заходи.

Новини за темою: З 1 червня в Києві запрацюють близько 90% державних дитячих садків, - КМДА

Нагадаємо, раніше в МОН заявили, що  з 1 червня учні закладів профосвіти, для яких неможливо перенести практичне навчання у дистанційний формат, можуть виходити на заняття, а для випускників також можуть організувати державну кваліфікаційну атестацію.

Loading...