Молодіжне крило "Опозиційної платформи - За життя" продовжує допомагати боротися з пандемією населеним пунктам на Київщині

Керівник молодіжного крила партії "Опозиційна платформа - За життя" Артем Марчевський і народний депутат від цієї ж партії Юрій Загородній роздали чергову партію засобів індивідуального захисту. Цього разу медичні маски отримали лікарі і найбільш незахищені мешканці селища Гребінки. Про це повідомляє 112.ua

Тисячу масок активісти передали в районну лікарню та амбулаторію. Ще 500 - до сільради, яка забезпечить засобами захисту пенсіонерів та малозабезпечених.

"До нас звернулася очільниця Гребінківської селищної ради з проханням допомогти їм у забезпеченні масками для соціально незахищених верств населення: пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, - і, звичайно ж, допомогти їм із забезпеченням для лікарів", - зазначив Марчевський.

Своєю чергою Загородній подякував за роботу молодіжній організації.

"Це моя мала батьківщина, я тут народився. Партія" Опозиційна платформа - За життя" у цей складний кризовий для країни час допомагає громадянам України боротися з епідемією. Я вдячний нашим молодшим колегам, нашому молодіжному крилу, що сьогодні разом ми зробили цю добру справу" , - зазначив він.

За словами активістів, прохання про допомогу надходять з різних міст і регіонів. І вже незабаром діяльність молодіжної організації очікується у всіх областях України.

 

Loading...