Молодіжне крило "Опозиційної платформи - За життя" ініціювало серію лекцій для молоді "ЗаЖигай професію"

"Опозиційна платформа - За життя"

У Дніпрі активісти молодіжного крила ОПЗЖ проведуть серію лекцій для молоді. Освітню платформу назвали "ЗаЖигай професію".

Концепція заходу, за словами активістів, - це чесні історії та поради від людей, які досягли успіху в різних професіях і готові ділитися досвідом.

Мета проєкту - розповісти студентам і школярам, з чим насправді їм доведеться зіткнутися при виборі тієї чи іншої професії.

Перший семінар був присвячений роботі в ЗМІ. Своїм досвідом поділився Дмитро Музика - оператор телеканалу "112 Україна", у минулому - оператор "Нового каналу".

В цілому молода людина в професії вже 13 років. Дмитро познайомив слухачів з основними принципами роботи відеотехніки, розповів про правила зйомки та відеомонтажу, розкрив механізм виготовлення телесюжетів.

"Кожні два тижні буде проходити новий семінар, який дозволить отримати максимально інформації про професію. Ми вже зв'язалися з низкою людей, які погодилися поділитися закуліссям своєї справи. Це абсолютно різні люди з абсолютно різних сфер діяльності. Всі наші лектори відбираються за принципом - не менше 10 років у професії", - розповідає Дмитро Музика, голова Дніпровської організації молодіжного крила ОПЗЖ.

"Освітня платформа - це одне з перших наших завдань. Мета нашої організації - допомагати молоді. А найкраще, чим можна допомогти людині, - це знання. Держава не займається освітою населення, тому що так вигідніше нинішній владі. Згадайте продаж землі і легалізацію казино. Хіба хтось пояснив простій людині, що означають всі ці законопроєкти? Ні. Ми готуємо велику платформу, де вибір професії - це лише одна зі складових освіти", - говорить Артем Марчевський, керівник молодіжного крила ОПЗЖ.