Молодіжна організація ОПЗЖ надала допомогу кризовому центру "Будинок Матері" у Вінницькій області

Активісти молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" Фото з відкритих джерел

У Вінницькій області активісти молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя", спільно з регіональною організацією партії, відвідали кризовий центр "Будинок Матері".

Напередодні Великодня, молоді люди передали паски, дитячі іграшки та продукти в кризовий центр, який знаходиться в селищі Лука-Мелешківська.

Заклад приймає на тимчасове проживання жінок з маленькими дітьми, які опинилися в складній життєвій ситуації.

"Тут знаходяться люди, які потрапили в непросте становище. І ми хочемо, щоб світле свято Великодня тут зустріли так само, як могли б зустріти вдома, в колі сім'ї. Особливо діти, які ні в чому не винні" - каже заступник голови молодіжної організації Донатас Піскун.

Так само активісти організували виїзд священнослужителів для освячення пасок Українською Православною Церквою.

"Наша команда приділяє увагу жителів міста та області практично без вихідних. А свята - це можливість поділитися радістю і турботою. Хочу подякувати керівництву Кризового центру за можливість відвідати людей в ньому" - розповідає голова Вінницької молодіжної організації "Опозиційної платформи - За життя" Микола Яременко.

Молодіжне крило продовжує реагувати на гуманітарні проблеми по всій Україні і допомагати нужденним у різних регіонах країни.