Молчанов: Вакцину від COVID-19, про яку домовився в Росії Медведчук, можна купувати дешевше і швидше, ніж на Заході

Кирило Молчанов Фото з відкритих джерел

Препарат від COVID-19 Україні, за словами голови МОЗ Максима Степанова, буде надано Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Найочевидніше, крім препаратів, створених в інших країнах, в Україну надійде і російська вакцина від коронавірусу, проте під іншою "вивіскою", можливо "словацькою" або "білоруською".

Таку думку в ефірі NewsOne висловив політичний експерт Кирило Молчанов.

Але все це, уточнив аналітик, буде вже з певною націнкою.

"Те, про що домовився Віктор Медведчук, можна купувати в Росії безпосередньо, і це буде дешевше і швидше. Казахстан вже будує підприємства по спільному з РФ виробництву цієї вакцини. Україні зробити так само заважає політична дурість. У зв'язку з умовним патріотизмом українська влада буде тягнути до останнього, в надії, що з'явиться ще якась вакцина", - говорить експерт.

Також він дорікнув, що чинна влада зайняла недалекоглядну позицію в даному ключовому на сьогодні питанні для держави та громадян України.

"Якщо ситуація (із захворюваністю коронавірусом в Україні. - Ред. – погіршуватиметься, можливо, у Володимира Зеленського совість прокинеться, що він – гарант Конституції, прав і свобод українців. А ключове право - це право на життя. І треба його теж гарантувати, незважаючи на політичні перипетії. Нібито, ми не можемо купувати щось у Росії. Хоча, за даними Держстату України, Росія на другому місці по імпорту у 2019 році, це – другий торговий партнер України після Китаю. Абсолютно беззуба і короткозора позиція влади заганяє нас у прірву", – додав Кирило Молчанов.

Раніше голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук назвав російську вакцину від COVID-19 найефективнішим засобом на сьогодні у боротьбі з коронавірусом.

А народний артист України Володимир Данилець заявив, що причина небажання влади закуповувати російську вакцину від COVID-19 – професійна непридатність чинного уряду.

"Одна людина, Віктор Медведчук поїхав і вирішив скільки питань. І по вакцині, і по тому, щоб зняли санкції (РФ з низки українських підприємств. - Ред.). Щодо обміну полоненими... Адже ніхто не розповідає, що це Медведчук робить, це саме його робота. Одна людина замінює цілий уряд. Ось Профі, ось людина на своєму місці, ось людина, яка піклується про свій народ. Він хоче цього і він це робить. А якщо хлопці (нинішня влада. - Ред. – не хочуть, то вони не роблять. Вони нам розповідають казочки", - озвучив свою думку Данилець.

Loading...