Міжнародний день боротьби з насильством: Українські зірки записали кліп на підтримку

Фото з відкритих джерел

На відео українські артисти закликали свою аудиторію розірвати коло насильства

З нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства проти жінок українська ведуча Маша Єфросиніна, співачка Оля Полякова, фронтвумен групи The Hardkiss Юлія Саніна, лідер групи "Антитіла" Тарас Тополя і його дружина – співачка Alyosha, а також співак та продюсер Monatik зняли музикальний кліп. Відповідне відео в Instagram опублікувала Єфросиніна, яка є почесною амбасадоркою ООН у сфері народонаселення.

"Ми з вами вивели цю тему із громадської сліпоглухонімоти настільки, що можемо відчути результат – створюють організації, рухи, тему порушує преса, будують притулки! А головне, жінки поступово припиняють боятися визнавати, що терпіли насильство, і знаходять у собі сміливість просити про допомогу, розривати це складне і задушливе коло. Мені бракує слів, щоб подякувати артистам за це відео!" – підписала відео Єфросиніна.

На відео українські артисти закликали свою аудиторію розірвати коло насильства.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)

Новини за темою: Б'є - значить не любить: Венедіктова закликала ратифікувати Стамбульську конвенцію про запобігання насильству щодо жінок

Нагадаємо, у середу, 25 листопада, представниця руху Femen намагалася влаштувати "голу" акцію протесту біля входу до Офісу президента, однак її зупинили правоохоронці.

Loading...