Міжнародну нагороду Нансена в європейському регіоні вручили українці

Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова Фото з відкритих джерел

В Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців високо оцінили внесок Тетяни Баранцової в допомогу людям на сході України

Урядовій уповноваженій з прав осіб з інвалідністю Тетяні Баранцовій вручили міжнародну нагороду ім. Нансена в європейському регіоні. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegram.

"Мої вітання урядовій уповноваженій із прав осіб з інвалідністю, пані Тетяні Баранцовій. В Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців високо оцінили внесок Тетяни Вікторівни в допомогу людям на сході України та присудили їй премію імені Нансена в європейському регіоні.

Завдяки зусиллям Тетяни Баранцової тисячі людей були врятовані із зони бойових дій та змогли відновити повноцінне життя на підконтрольній Україні території. Велика Вам подяка за активну громадянську позицію, за небайдужість та сміливість", - зазначив голова уряду.

Новини за темою: Зеленський посмертно нагородив орденом загиблого поблизу Зайцевого військового медика

Довідка:

Міжнародна нагорода ім. Нансена була створена у 1954 році. Щорічно вона присуджується Верховним комісаром ООН у справах біженців особі, групі чи організації за визнання видатного служіння людям, і зокрема тим, хто були змушені покинути свої домівки через війни та переслідування – біженцям, вимушеним переселенцям та особам без громадянства.

Премія ім. Нансена започаткована на честь відомого норвезького полярного дослідника, державного діяча та лауреата Нобелівської премії миру Фрітьйофа Нансена. На посаді Верховного комісара у справах біженців Ліги Націй, Фрітьйоф Нансен досяг значних успіхів у наданні допомоги вимушеним переселенцям. Відомо, що більшу частину Нобелівської премії миру, яку він отримав у 1922-му році, він передав для голодуючих в Україні.

Комітет нагороди ім. Нансена кожного року обирає регіональних переможців з регіонів Африки, Америки, Азії, Європи та Близького Сходу, які отримують дипломи, та яким присвячуються заходи із висвітлення їхньої роботи й ситуації вимушених переселенців у цих регіонах.

Новини за темою: Вплив вібрації на черв’яків: Українські науковці здобули Шнобелівську премію з фізики

Баранцова Тетяна Вікторівна - народилася у 1973 році. 

У 2002 році – закінчила Київський національний університет культури та мистецтв, отримала кваліфікацію бакалавра культурології.

У 2018 році – закінчила Державний вищий навчальний заклад "Університет менеджменту освіти", отримала кваліфікацію – педагогіка вищої школи.

З червня 2000 року до листопада 2006 року працювала інструктором, соціальним педагогом, завідувачем відділення Центру соціальної допомоги Жовтневого району м. Луганська та Луганського міського центру з надання соціальних послуг.

З квітня 2008 року по квітень 2020 року працювала директором комунальної установи "Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями" Луганської облради.

18 травня 2020 року рішенням Кабінету міністрів призначена Урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю.

Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

 

Loading...