Мітинги ФОПів: Влада поступово дратує різні соціальні групи, – Павловський

Андрій Павловський

Така ситуація частково складається через некомпетентність влади, частково – під зовнішнім тиском, каже експерт

Чинна влада поступово дратує різні соціальні групи: зараз ображає дрібних підприємців, а нещодавно медична профспілка заявила, що влада фактично зрадила медиків.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив експерт з питань соцполітики Андрій Павловський.

Експерт, коментуючи мітинги фізичних осіб-підприємців під стінами Верховної Ради України, зауважив, що така ситуація частково складається через некомпетентність влади та нерозуміння нею ситуації, яка складається в країні, а частково – під зовнішнім тиском.

"Тому що міжнародні фінансові організації давно вже вимагали від нашої влади скасувати ФОПи як такі, і взагалі спрощену систему як таку ліквідувати. Той же Міжнародний валютний фонд – одна з вимог була ліквідувати систему спрощеного оподаткування. Зверніть увагу, що часто вони нам радять протилежне від того, що робили самі, коли виходили з кризи", – зазначив Андрій Павловський.

Новини за темою: Це точка компромісу: У "Слузі народу" кажуть, що не переглядатимуть рішення щодо ФОПів

Гість ток-шоу констатував, що чинна влада поступово дратує різні соціальні групи.

"Зараз вони ображають дрібних підприємців, ФОПів. Нещодавно Вільна профспілка медиків зробила заяву, що президент Зеленський, уряд Шмигаля фактично зрадили медиків, які є зараз на передовій", – нагадав Андрій Павловський.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський зареєстрував законопроєкт про відтермінування обов'язкового використання касових апаратів для фізичних осіб-підприємців на рік.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила законопроєкт про фіскалізацію, тепер обов’язкове введення касових апаратів для ФОПів відтерміновано до 1 січня 2022 року. Згідно з повідомленням, з трибуни парламентського залу депутати називали документ компромісним варіантом.

Додамо, сьогодні на площі Конституції біля Верховної Ради України правоохоронці утворили коридор, через який проводили народних обранців з будівлі парламенту повз багатолюдний мітинг підприємців – ФОПів, які із самого ранку протестували проти ухвалення законопроєкту, що передбачає обов’язкове запровадження касових апаратів. Між мітингувальниками та поліцією сталася штовханина.

Loading...