Мітинги ФОПів: Правоохоронці утворили коридор біля Ради, щоб нардепи змогли вийти із будівлі

Мітинг ФОПів Скріншот із відео

Люди хотіли поспілкуватися з обранцями щодо ухваленого проєкту закону

На площі Конституції біля Верховної Ради України правоохоронці утворили коридор, через який проводять народних обранців з будівлі парламенту повз багатолюдний мітинг підприємців – ФОПів, які із самого ранку протестують проти ухвалення законопроєкту, що передбачає обов’язкове запровадження касових апаратів.

Про це під час включення в ефірі на телеканалі ZIK повідомила кореспондентка Катерина Лесик.

Засідання Верховної Ради закінчилося понад годину тому, проте обранці не могли вільно вийти із будівлі парламенту повз розлючений натовп підприємців. Тож правоохоронцям довелося оточити народних депутатів і таким чином провести їх повз мітингувальників.

"Коли виходить хтось із народних депутатів, там при вході є паркан, вони показують посвідчення, і вже після цього їх проводять, щоб вони могли вийти з парламенту", – зазначила Катерина Лесик.

Як додала кореспондентка, вона нарахувала щонайменше десяток народних депутатів, які покинули будівлю парламенту в оточенні силовиків. Нагадаємо, сьогодні сталася штовханина між мітингувальниками та правоохоронцями, коли ті виводили нардепів.

Новини за темою: Додатковий контроль не завжди призводить до збільшення надходжень: Експерти заявили про необхідність пошуку золотої середини для ФОПів

Інші обранці виходять з будівлі ВРУ через підземні коридори. У такий же спосіб виводять і журналістів, які працювали сьогодні у парламенті.

У ці хвилини, як зауважила кореспондентка, людей на площі Конституції поменшало. Як стало відомо, люди сьогодні ввечері мають зібратися на збори. Додамо, сьогодні у столиці досить холодно, падав мокрий сніг.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила законопроєкт про фіскалізацію, тепер обов’язкове введення касових апаратів для ФОПів відтерміновано до 1 січня 2022 року. Згідно з повідомленням, з трибуни парламентського залу депутати називали документ компромісним варіантом.

Напередодні президент України Володимир Зеленський зареєстрував законопроєкт про відтермінування обов'язкового використання касових апаратів для фізичних осіб-підприємців на рік.

Loading...