Місцева влада може тільки посилювати карантин, - МОЗ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

За послаблення карантинних обмежень відповідає Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що органи місцевої влади можуть тільки посилювати протиепідемічні обмеження, а рішення про послаблення карантину приймає Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). Про це він сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

За словами голови МОЗ, згідно з постановою від 1 серпня, в Україні чітко встановлений алгоритм належності до тієї чи іншої адміністративної одиниці (міста або району) до різних рівнів епідеміологічної небезпеки.

"Повноваження щодо встановлення цих обмежень знаходяться виключно у центральної комісії ТЕБ та НС, яка і визначає вже різний рівень небезпеки. Тому те, що стосується органів місцевої влади, відповідно до їх повноважень, вони можуть тільки посилювати ті чи інші епідеміологічні обмеження, але ні в якому разі не пом'якшувати", - наголосив Максим Степанов.

Новини за темою: Україну поділили на чотири зони: Список регіонів та обмежень

Нагадаємо, днями Луцьк відмовився посилювати карантин попри те, що місто внесли до "червоної зони" карантину.

Згодом про відмову посилювати карантинні обмеження заявили у Тернопільській міській раді.

Loading...