Місцева влада може тільки посилювати карантин, - Степанов

Максим Степанов МОЗ

За його словами, влада в регіонах "займається анархією"

Очільник Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов відреагував на рішення деяких міст не виконувати обмеження "карантину вихідного дня" та заявив, що місцева влада не має таких повноважень. Про це він розповів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляє "РБК-Україна". 

За словами міністра, повноваження органів місцевої влади передбачають лише посилення карантинних обмежень, запроваджених Кабінетом міністрів.

Новини за темою: "У нас немає вихідних": Львів знайшов спосіб уникнути "карантину вихідного дня"

"Все, що вони (влада на місцях, - ред.) можуть робити, - це посилювати карантинні заходи, а не цю анархію, якою вони займаються",- наголосив Степанов.

Новини за темою: Немчінов роз’яснив, хто отримає карантинні доплати за вихідні

Нагадаємо, на засіданні 11 листопада уряд запровадив "карантин вихідного дня". Відповідним рішенням вводиться жорсткий карантин з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, який буде повторюватися щотижня вихідними.

Згодом міський голова Львова Андрій Садовий виступив проти введення в Україні "карантину вихідного дня" та заявив, що у Львові таке рішення уряду підтримувати не будуть.

Через деякий час про відмову запроваджувати "карантин вихідного дня" заявила влада й інших українських міст. Відповідні заяви прозвучали в Тернополі, Житомирі, Черкасах, Одесі та інших містах. 

У п'ятницю, 13 листопада, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що міські голови не мають повноважень скасовувати на території окремої адміністративної одиниці дію рішень Кабміну, зокрема і щодо запровадження "карантину вихідного дня".

Loading...