"Міст на Троєщину": Кличко обіцяв проїхати мостом до кінця року

Мер Києва Віталій Кличко

Фото з відкритих джерел

Добратися до цього великого району Києва зараз вкрай складно, каже мер столиці

Міський голова Києва Віталій Кличко обіцяв проїхатися новим Подільсько-Воскресенським мостом уже до кінця цього року.

Про це він повідомив в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK.

Віталій Кличко заявив, що дав завдання і взяв на себе зобов'язання добудувати Подільсько-Воскресенський міст – "міст на Троєщину".

"Хочу ще раз нагадати – я взяв завдання і пообіцяв уже до кінця цього року проїхати з лівого на правий берег і відкрити автосполучення між лівим та правим берегом. Не будемо забувати, що такий великий район міста як Троєщина – як острів. Добратися на правий берег чи взагалі з Троєщини достатньо складно. І це така транспортна артерія, яка вкрай важлива для того, щоб містом було краще пересуватися. І в цьому напрямку мені достатньо незрозуміле бажання людей, які кажуть – а нам міст не потрібен, ми не хочемо щось будувати. Тобто там десь 200 садівництв можуть диктувати умови 400 тисячам людей, які живуть на Троєщині", – зазначив Віталій Кличко.

Новини за темою: Пошкоджений вибухом будинок на Позняках повністю демонтують, - Кличко

Міський голова розповів про зустріч із протестувальниками та їхні вимоги. Він зазначив, що перекриття руху транспорту, до якого вдавалися протестувальники, – не правовий вихід. Віталій Кличко розповів, що люди скаржилися на те, що дороги можуть бути розбиті транспортом та важкою технікою, і повідомив, що місто взяло на себе зобов’язання після завершення робіт на мосту відремонтувати всі дороги.

Як повідомляли, мер Києва Віталій Кличко заявив, що будівництво нової гілки метро на Троєщину розпочнеться, як тільки буде відкрито рух транспорту Подільсько-Воскресенським мостом.

Додамо, нещодавно Віталій Кличко заявив про те, що на новому пішохідно-велосипедному мосту вдалося зекономити понад 100 мільйонів гривень попри чутки про розкрадання. 

Loading...