Міряють температуру: Як проходить медогляд перед евакуацією з Уханя

Евакуація громадян України та іноземців з Уханя Посольство України в Китаї та Монголії

У випадку виявлення симптомів зараження пасажира буде переведено на карантин у китайську лікарню

За останніми даними, станом на 16:25 (22:25 за Китаєм) 19 лютого, серед громадян України та іноземців, які мають бути евакуйовані з Уханя, підвищеної температури та інших ознак респіраторних захворювань не виявлено. Про це повідомили в Посольстві України в КНР, пише УНН.
 
Як зазначається, пасажири українського рейсу в обов'язковому порядку проходять санітарний контроль.
 
"Коли громадянин України сідає в орендований нами автобус або автомобіль, йому вимірюють температуру. Після приїзду в аеропорт при вході ще раз міряють, і потім ще один санітарний контроль. Потім уже будуть міряти наші лікарі. І робиться медогляд", - йдеться у повідомленні.
 
Так, у посольстві наголосили, що у випадку виявлення підвищеної температури чи інших симптомів зараження, пасажира буде знято з рейсу та переведено на карантин у китайську лікарню.
 
"Слава богу, у нас поки що ні серед наших громадян, ані серед іноземців таких випадків не було", - додали у посольстві.
 
Нагадаємо, сьогодні вранці з Києва вилетів літак до китайського міста Ухань, звідки відбудеться евакуація українців та громадян ще десяти країн через небезпечний коронавірус. За попередньою інформацією, повітряне судно повинно прибути до України 20 лютого.
 
А нещодавно у Китаї розпочалася реєстрація пасажирів та багажу на спеціальний рейс, який повинен евакуювати українців та іноземних громадян з провінції Хубей.
Loading...