Мінцифри відкрило дані з Реєстру будівельної діяльності

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров

internetua.com

Вже опубліковано дані понад 27 тисяч декларативних та дозвільних документів

Міністерство цифрової трансформації відкрило дані про декларативні та дозвільні документи з Реєстру будівельної діяльності, який запрацював на початку липня в межах реалізації Єдиної державної електронної системи в галузі містобудування. Про це у своєму Facebook написав віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Він додав, що вже опубліковано дані понад 27 тисяч декларативних та дозвільних документів. За словами Федорова, в новому реєстрі даних розширено перелік полів, де вказана інформація, раніше доступна лише на папері, а також розміщено унікальні ідентифікатори, які прив'язують до об'єкта будівництва всі дозвільні документи. Крім цього, всі дані опубліковано з координатами, що дає змогу з точністю виявити об’єкт будівництва.

За словами міністра, вся інформація є актуальною, структурованою та захищеною від несанкціонованих змін. Дані щотижня публікуються в текстовому форматі Json.

Новини за темою: Кабмін запускає нову будівельну інспекцію замість ДАБІ

Нагадаємо, раніше міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів про спецоперацію, яку провели, щоб забрати під контроль будівельний реєстр.

Як повідомляли раніше, Міністерство цифрової трансформації України оприлюднило на державному веб-порталі відкритих даних Єдиний реєстр дозвільних документів у сфері будівництва Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Додамо, Кабінет міністрів України ухвалив проєкти постанов про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції України та створення замість неї окремих органів, між якими будуть розподілені функції ДАБІ.

Loading...