Мінцифри створило освітній серіал "Кіберняні"

Фото з відкритих джерел

Онлайн-курс має на меті навчити громадян попереджувати кібератаки

Міністерство цифрової трансформації запустило новий онлайн-курс "Кіберняні", який допоможе зменшити ризики втрати приватної інформації. Про це йдеться на сайті "Дія. Цифрова освіта".

Як зазначається, з часом українці частіше проводять час у мережі та надають своїм гаджетам все більше особистої інформації. Однак, не всі громадяни вміють протистояти загрозам з боку інтернет-злочинців та шахраїв. 

"З цього курсу ви дізнаєтеся, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації. Як попередити кібератаку або кібершахрайство та як швидко відновитися після них, у випадку якщо вони все ж таки сталися. Участь у серіалі взяли експерти, для яких кібербезпека - це не тільки робота, а спосіб життя", - пояснили розробники курсу.

Новини за темою: За перший квартал СБУ нейтралізувала 103 кібератаки на держустанови

До слова, проєкт "Кіберняні" виник у результаті співпраці Міністерства цифрової трансформації України, компанії з кібербезпеки 10Guards, компанії Cyberlab і компанії Moneyveo. Освітній серіал вже доступний на платформі з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта".

Новини за темою: Ти про це не забуваєш: Підлітки розповіли про кібербулінг

Нагадаємо, раніше Міністерство цифрової трансформації України презентувало новий освітній проєкт "Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту". У серіалі знялися гравці футбольного клубу "Шахтар", а також зірки "Мамахохотала-шоу". 

Loading...