Мінцифри планує адресну допомогу для нездатних оплачувати базовий доступ до інтернету

Інтернет

Фото з відкритих джерел

Йдеться про базовий доступ у 30 Мбіт/сек

У Міністерстві цифрової трансформації мають намір запровадити адресну допомогу тим громадянам, які не мають змоги самостійно оплачувати базовий доступ до мережі інтернет у 30 Мбіт/сек. Про це під час брифінгу заявив заступник голови Мінцифри Олександр Шелест, передає "Інтерфакс-Україна".

"Для того щоб всі громадяни могли скористатися, що є, на мою думку, базовим правом доступу до інформації через інтернет, ми плануємо адресну компенсацію тим споживачам, які не можуть собі дозволити базовий тариф у 30 Мбіт/сек", - розповів Шелест.

За його словами, це передбачено зобов'язаннями України в рамках Угоди про асоціацію з ЄС: надання універсальної послуги є широко використовуваною європейською практикою, яку міністерство планує імплементувати в Україні.

Заступник міністра додав, що роль держави у розвитку ШСД полягатиме в забезпеченні замовлення на підключення соціальних об'єктів шляхом оголошення прозорого конкурсу на зазначену послугу.

"Загалом Мінцифри сподівається охопити підключенням до ШСД інтернету 100% населення України за два-три роки до кінця роботи поточного уряду", - підкреслив Шелест.

Новини за темою: Як доступ до мережі Інтернет впливає на розвиток демократії

Раніше повідомлялося, що в Україні один з інтернет-провайдерів намагався незаконно втрутитися у роботу системи зв'язку однієї з військових частин на території Чернігівської області. 

Loading...