Мінцифри і НБУ запустять навчальний курс про фінанси на порталі "Дія"

Фото з відкритих джерел

Курс спрямований на підвищення фінансової грамотності громадян

Міністерство цифрової трансформації та Національний банк України підписали меморандум про співпрацю, у рамках якої вони, зокрема, запустять навчальний курс для українців на порталі "Дія". Про це повідомляє прес-служба НБУ у Facebook.

"Запустимо навчальний курс для українців на порталі Дія. Простою мовою розкажемо все про платіжні картки, платежі за допомогою смартфона та "розумного" годинника, кредитні ліміти та безпеку розрахунків в Інтернеті. Крок для підвищення фінансової грамотності українців", - йдеться у повідомленні.

Крім цього, Нацбанк та Мінцифри працюватимуть над "тотальним переведенням у безготівку розрахунків у держсекторі".

"Меморандум допоможе, у тому числі, вдосконалити систему верифікації та ідентифікації громадян і бізнесу, а також спростити наявні для цього механізми та створити більш сучасні. Зокрема, це стосується е-резидентства. Цей інструмент дасть можливість іноземцям офіційно вести бізнес в Україні дистанційно.

Також ми будемо разом розвивати інструменти, які дозволять поширити практику дистанційного підписання угод у фінансовій сфері", - заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Раніше у Національному банку України розповіли, що для відтермінування сплати за кредит на час карантину, необхідно звернутися із відповідним запитом до банку.

Loading...