Мінцифри запустило 27 публічних послуг онлайн на порталі "Дія"

"Дія.Бізнес" стане підручником для бізнесменів Фото з відкритих джерел

Громадяни отримають можливість перевірити наявну інформацію про себе із п'яти державних реєстрів

Міністерство цифрової трансформації України запустило 27 публічних онлайн-послуг на порталі державних послуг "Дія". Про це повідомила пресслужба міністерства в Telegram.

Зокрема, портал дає можливість стати підприємцем, змінити вид діяльності чи припинити її; оформити довідку про несудимість, допомогу при народженні дитини чи щомісячне відшкодування вартості послуг по догляду за дитиною до трьох років; подати позов до суду або отримати послуги, пов’язані із документами водія, оформити низку ліцензій, дозволів чи отримати витяги з реєстрів.

Також громадяни отримають можливість перевірити наявну інформацію про себе із п’яти державних реєстрів.

Розробники зазначили, що згодом стане доступний цифровий паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

"На створення порталу не було використано бюджетних коштів. На всі витрати з розроблення, дизайну та захисту порталу кошти залучені міжнародними донорами та партнерами", - додали в пресслужбі.

Новини за темою: Федоров анонсував появу мобільного додатку, який сповіщатиме про можливий контакт із хворими на коронавірус

Нагадаємо, раніше стало відомо, що державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" в тестовому режимі почало вручати відправлення за електронним посвідченням водія у додатку "Дія".

Loading...