Мінсоцполітики планує провести індексацію виплат для всіх пенсіонерів

Напередодні пенсіонерам старше 80 років пообіцяли 685 грн надбавки

Марина Лазебна. Фото glavcom.ua

В українському уряді планують провести індексацію пенсій усіх категорій. Про це заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі "Українського радіо".

Зазначається, що міністерство планує ініціювати відповідні зміни до законодавства, адже наразі пенсії для деяких категорій не індексуються. "У нас є такі ініціативи - зробити так, щоб індексація пенсій була без виключень для всіх пенсіонерів. Це не тільки чорнобильські пенсії... і військові не індексуються, і державні службовці, і вчені, і журналісти", – повідомила міністр. За її словами, вона хоче, щоб люди знали про існування проблеми, яку необхідно виправляти.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів України встановив порядок виплати щомісячної соціальної допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, яким виповнилося 80 років. За новою постановою, літні особи, які втратили працездатність та потребують постійного стороннього догляду, додатково отримуватимуть виплати у розмірі 40 відсотків прожиткового мінімуму. Відповідно, сума виплат становитиме 685 гривень.

Новини за темою: Уряд припинить виплачувати ФОПам допомогу на дітей

Пізніше міністр соцполітики Марина Лазебна заявила, що українським пенсіонерам старше 75 років підвищать суму виплат наступного року. Чиновниця запевнила, що це буде щомісячна надбавка до пенсії у розмірі 500 грн.

Loading...