Мінсоцполітики планує компенсувати вартість "пакунка малюкаˮ тим, хто його не отримав у 2020 році

Фото з відкритих джерел

У червні Антимонопольний комітет відмінив процедуру закупівлі пакунків

Міністерство соціальної політики розробило проєкт постанови, який передбачає виплату грошової компенсації вартості "пакунку малюка" на дітей, які народились у 2020 році та не отримали такий пакунок. Про це повідомляє пресслужба відомства

Згідно з повідомленням, у березні цього року було прийнято постанову Кабміну № 172 "Деякі питання забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою "пакунок малюка", відповідно до якої закупка одноразової натуральної допомоги за рахунок коштів державного бюджету проводиться централізованою закупівельною організацією - державна установа "Професійні закупівлі".

Новини за темою: У Мінсоцполітики запевнили, що суттєвого підвищення рівня бідності у 2020 році не буде

Однак 30 червня за результатом розгляду скарг учасників закупівлі Антимонопольний комітет прийняв рішення відмінити процедуру закупівлі одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

"Мінсоцполітики з метою забезпечення кожної дитини, яка народилася у 2020 році "пакунком малюка" розроблено проєкт урядового рішення, яким передбачається запровадити виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" на дітей, які народились у 2020 році, та не були забезпечені цією допомогою", - зазначили в міністерстві.

Новини за темою: Стало відомо, як діти будуть відвідувати школу з 1 вересня

Нагадаємо, нещодавно у Міністерстві соціальної політики розповіли, як буде працювати система автоматичного нарахування пенсії. 

Loading...