Міносвіти розраховує на 3 мільярди з "коронавірусного" фонду

В.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет Фото з відкритих джерел

МОН підготувало запит на виділення коштів на протиепідемічні засоби

Міністерство освіти та науки України розраховує отримати 3 мільярди гривень з фонду боротьби з коронавірусом COVID-19. Гроші планують спрямувати на засоби дезінфекції та засоби індивідуального захисту. Про це заявив в.о. міністра освіти та науки Сергій Шкарлет в ефірі програми "Право на владу", повідомляє "РБК-Україна"

Як зазначається, кошти "коронавірусного" фонду були використані на 32 відсотки. У зв'язку з цим частину з них можуть перерозподілити на освіту. За словами Шкарлета, МОН сподівається отримати фінансування наступного тижня.

"Ми сьогодні підготували новий запит, за першим Міністерство фінансів нам дало відмову щодо фінансування старих секвестрованих програм. Цього разу ми зробили новий запит чисто на засоби дезінфекції та засоби індивідуального захисту в розмірі 3 млрд гривень. Сподіваємося, що ми наступного тижня проведемо ці зміни", - зазначив виконувач обов'язків міністра.

Новини за темою: В умовах карантину школи можуть самостійно переносити канікули, - МОН

Нагадаємо, раніше Сергій Шкарлет заявляв, що забезпечити навчальні заклади протиепідемічними засобами, зокрема масками та дезінфекторами, повинні сільські, селищні, міські та обласні ради. 

Loading...