Міносвіти має намір посилити вплив атестата на вступ до ВНЗ

Сергій Шкарлет Lb.ua

Таком чином у МОН хочуть збільшити мотивацію учнів до навчання у школі

Міністерство освіти і науки України планує збільшити вплив атестата про середню освіту при вступі в університети, що повинно дозволити збільшити мотивацію учнів до навчання у школі. Про це заявив тимчасовий виконувач обов'язків міністра освіти Сергій Шкарлет під час конференції "Освіта в умовах пандемії: Як організувати навчальний рік 2020-2021".

"Маємо ціль збільшення ваги атестата при вступі до закладу вищої освіти, а також збільшення мотивації учнів до навчання в середній школі", - зазначив Шкарлет, проте не пояснив, як саме в МОН планують збільшити вплив атестата.

Як відомо, зараз в Україні для вступу до вищого навчального закладу необхідно скласти зовнішнє незалежне оцінювання з восьми предметів (на вибір) - українська мова, українська література, історія України, математика, фізика, хімія, біологія, географія та іноземна мова.

Новини за темою: Опубліковано закон, яким запроваджуються мотиваційні листи при вступі до ВНЗ

Раніше повідомлялося, що в Україні з 1 вересня розпочнеться "нормальний навчальний рік", з цією метою в уряді провели всі необхідні заходи. Освітній процес в умовах карантину контролюватимуть голови ОДА.Loading...