Міноборони України вперше закупило військові товари через агенцію НАТО

Фото з відкритих джерел

Такий крок дозволить українським виробникам брати участь у тендерах НАТО

Міністерство оборони України в перший раз провело закупівлю військових товарів через Агенцію НАТО з підтримки і постачання (NATO Support and Procurement Agency - NSPA). Про це повідомила у Twitter Місія України при НАТО. 

"Вітаємо Міноборони з самостійним виходом на міжнародні та конкурентні ринки! Завершилась перша в історії Міноборони закупівля без посередників військових товарів через NSPA NATO для потреб Збройних сил України", - сказано в повідомленні.

Новини за темою: В Україні не залишилося боєприпасної галузі, треба створювати з початку, - "Укроборонпром"

Слід зауважити, що участь нашої держави в системі закупівель Агенції НАТО з підтримки і постачання дозволяє повноцінно інтегруватися у систему закупівель Альянсу.

Окрім цього, такий крок дозволить українським виробникам брати участь у тендерах НАТО та продавати свою продукцію іноземним замовникам. Зокрема, контракти з Агентством НАТО мають "Авіалінії Антонова". 

Новини за темою: У Міноборони анонсували наступний етап оборонної реформи

Нагадаємо, раніше глава "Укроборонпрому" Ігор Фоменко заявив, що оборонний концерн більше працює на експорт, ніж на внутрішній ринок, а найбільш популярними українськими товарами є ракети і радари. 

Loading...