Міноборони презентувало склад нового сухого пайку для військових

Новий пайок складається з м'ясної консерви, паштету, гречки з овочами та свининою, галетного печива, стіку меду, кави та чаю

Міністерство оборони України представило новий сухий пайок так званої 10-ї норми, який розрахований на разовий прийом і тривале зберігання. Заступник начальника управління розвитку продовольчого забезпечення полковник Олександр Хмиз показав склад пайку і зазначив, що він розширений до 24 раціонів, передає пресслужба Міноборони.

Згідно з повідомленням, пайок являє собою набір проміжного харчування — це їжа розрахована на вживання перед повноцінною вечерею або після сніданку.

Хмиз показав два раціони нового пайку з 24-х, які розробляють. У них збільшений вміст м'яса.

Загалом, до складу пайка входять: 100 г м'ясної консерви, 60 г паштету, 280 г страви (гречка з овочами та свининою), галетне печиво, стік меду, кава і чай. Пайки тепер будуть в реторт-пакетах, харчовій упаковці, яка використовується, як альтернатива консервним банкам.

За словами полковника, такого раціону цілком достатньо для повноцінного разового харчування солдатів в умовах виконання завдань.

Новини за темою: Генштаб ЗСУ витратив на ручки Parker понад 300 тис. гривень

Раніше повідомлялося, що Міноборони розробляє нові зразки сухих пайків для військовослужбовців Збройних сил України.

"Перший — це "гаряче", яке наразі пріоритетне. Другий — забезпечення повноцінним харчуванням із використанням т. зв. 15-ї норми добового польового набору сухих продуктів у двох варіантах: для польових та для повсякденних умов. І третій — 10-та норма, яка використовується в основному у військових частинах для окремих завдань", — розповів Хмиз.

Loading...