Міноборони пояснило, як носити військову форму по-новому

У військових ЗСУ з'являться нові елементи гардеробу

Нова форма українських військових Міністерство оборони України

Міністерство оборони України внесло зміни до правил носіння військової форми та знаків розрізнення службовцями ЗСУ. Про це повідомила пресслужба відомства.

Зазначається, що відтепер на всіх формах військового одягу нарукавні знаки, що вказують на приналежність до виду чи роду військ, розміщуються на правому рукаві, а знак військової частини — на лівому. Державний прапор України має бути прикріпленим на обох рукавах.

Що стосується нового дизайну емблем, то оновлені наліпки отримають офіцери вищого офіцерського складу, десантно-штурмові війська, війська зв’язку, спеціалісти автоматизованих систем управління, захисту інформації та кібербезпеки та представники інших військ.

Крім того, для військових ввели нові форми одягу: демісезонну куртку, жіночий кашкет та спортивну форму. Для радіотехнічних військ та військ зв’язку, морської піхоти та Державної спеціальної служби транспорту затвердили нові беретні знаки.

Важливо, що пілотки залишили лише для авіаційних частин, а кант на них відтепер білого кольору. За словами представників Міноборони, зміни усунули ряд прогалин у порядку носіння військової форми одягу і зробили її більш привабливою і практичною.

Новини за темою: Призов-2020: У Міноборони розповіли про особливості відтермінування для тих, хто хоче навчатися

Нагадаємо, Міноборони анонсувало зміни одягу для жінок-військових ще в листопаді 2019 року. В результаті в гардеробі змінили краватку, з'явилися кашкет, джемпер, пальто оверсайз, зроблене за принципом шинелі, й черевики на невисокому підборі.Loading...