Мін’юст продає в’язницю за 3,5 км від моря

Отримані гроші від продажу направлять на нову в'язничну інфраструктуру

Південна виправна колонія №51 біля Одеси. Фото: ncp.org.ua

Уряд планує продати колонію №51 в Одесі в якості наступного лота в програмі приватизації в’язниць. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська у Фейсбук.

За словами чиновника, його запитували, що саме Мін’юст планує продати після об’єкту у Коцюбинському. Наразі ж є кілька лотів, які уряд виставляє на продаж. Серед них й Одеська колонія № 51, площа земельної ділянки якої становить 5,983 Га, а площа будівель – 14 482 м2. Відстань від в'язниці до центру Одеси становить 4 км, а відстань до моря – 3,5 км.

Малюська повідомив, що колонія постраждала у травні 2019 року під час бунту засуджених, які її підпалили. Внаслідок інциденту більшість будівель стали непридатними для використання. Кошти від продажу колонії мають направити в держбюджет та на нову в’язничну інфраструктуру.

Новини за темою: Платні камери СІЗО: Малюська назвав ціну найдорожчого сертифіката

Нагадаємо, нещодавно в Мін'юсті оголосили про початок великого продажу тюрем. Першим об’єктом продажу став Ірпінський виправний центр. Заклад уже був законсервований і минулого року з нього перевели всіх засуджених.

Loading...