Мін'юст хоче перенести СІЗО за межі міста, а ділянки під ними здавати інвесторам

Також платні камери протягом наступних місяців мають з'явитися в усіх СІЗО

Міністр юстиції України Денис Малюська Фото з відкритих джерел

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що його відомство планує вивести за межі міст слідчі ізолятори, а земельні ділянки під ними здавати в оренду приватним інвесторам. Про це він розповів в інтерв'ю hromadske

За словами міністра, такий крок дозволить державі заощадити кошти для поліпшення інфраструктури пенітенціарної системи.

"СІЗО сконцентровані у центрі міст. Відповідно, вартість оренди земельних ділянок велика. Ми зараз розробляємо документи для того, щоб переносити їх за межі міст в обмін на будівництво нормальних належних споруд. Земельні ділянки в центрі міст ми будемо віддавати приватним інвесторам", - розповів Малюська.

Також він розповів, що раніше презентовані платні камери в найближчі місяці мають запрацювати в усіх слідчих ізоляторах, що також принесе додаткові кошти.

"Зараз в Києві відкрито чотири камери - двомісні, тримісні і чотиримісні. У планах - ми будемо їх збільшувати, дивитися за ціною. І знову ж таки, якщо порівняти СІЗО і установи, куди люди прибувають після вироків - ситуація зовсім різна. В слідчих ізоляторах все набагато гірше. Хоча, насправді, в слідчих ізоляторах - невинуваті, а в тюрмах сидять ті, хто отримали вироки. Ми це будемо змінювати", - пояснив Малюська. 

Новини за темою: У Київському СІЗО з'явилися платні камери із поліпшеними умовами

Нагадаємо, раніше міністр юстиції України Денис Малюська заявив, що камерами з покращеними умовами в СІЗО можуть скористатися ті ув’язнені, які ще не отримали обвинувального вироку суду.  

Loading...