"Міністр зламався": Під Офісом Зеленського відбувся "Бій за освіту" через діяльність Шкарлета

Протест проти діяльності Сергія Шкарлета Офіс президента України

Науковці та студенти принесли під ОП гарбузи як символ незгоди з діяльністю в.о. міністра освіти

У суботу, 3 жовтня, під стінами Офісу президента пройшла акція протесту "Бій за освіту" з вимогою звільнити з посади виконувача обов'язків міністра освіти Сергія Шкарлета та призначити нового очільника відомства. Про це повідомляє Укрінформ.

Як зазначається, на протест під Офіс Зеленського вийшли приблизно сотня активістів. Серед них - представники студентських і молодіжних організацій, студенти Олімпійського коледжу, науковці та представники громадянського суспільства.

Розлючені протестувальники тримали у руках плакати з написами "Стоп Шкарлет — ти нам не міністр", "Цей міністр зламався — вимагаємо нового", "Ми зупинимося тоді, коли він піде". Під час протесту активісти вимагали звільнити виконувача обов'язків міністра освіти та скандували "Шкарлета — геть!".

Новини за темою: Шкарлет вважає питання про плагіат закритим, а провальну підготовку шкіл – перебільшеною

Також у ході акції студенти та науковці принесли під будівлю ОП декілька гарбузів як символ незгоди з діяльністю Шкарлета. Ця частина акції супроводжувалася запалюванням фаєрів.

За словами організаторів акції, суботнє дійство приурочене до 30-ї річниці Революції на граніті.

Нагадаємо, раніше протест проти діяльності в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета пройшов під будівлею Кабінету міністрів України. Тоді активісти звинуватили Шкарлета в плагіаті наукових робіт. Loading...