Міністр внутрішніх справ Аваков закликав негайно ввести локдаун в Україні

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков Сергій Долженко/ТАСС

За його словами, вводити локдаун потрібно тривалістю три або чотири тижні

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що через велику кількість випадків зараження коронавірусом COVID-19 в Україні потрібно негайно запровадити локдаун тривалістю у щонайменше три тижні. Про це він сказав в ефірі одного з українських каналів, передає "Бабель".

 

"Моя особиста точка зору: необхідно вводити локдаун якомога швидше, тривалістю три або чотири тижні. Не потрібно ховатися за політичними лозунгами або за якимись зручними формулюваннями", - наголосив глава МВС.

За словами Авакова, йдеться про системні, дуже великі ризики для здоров’я громадян України.

"Щойно ми будемо готові сформулювати в деталях і в реальних механізмах ту програму компенсації, яку озвучив президент, сподіваюся, що це будуть найближчі дні, потрібно негайно ввести локдаун, перервати ланцюг інфікування, намагатися зберегти здоров’я українців і піти від ситуації, коли будуть понад 200 смертей щоденно. Я тут радикальний і завжди таким був. Потрібно запроваджувати локдаун негайно", - підкреслив міністр.

Новини за темою: Знову локдаун? Чи зможуть бізнес та пересічні українці пережити посилення карантину

Нагадаємо, станом на ранок 26 листопада в Україні лабораторно підтверджено 677 189 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема за останню добу зафіксовано 15 331 нове зараження, жертвами хвороби стали 225, а одужало – 9617 осіб.

Loading...