Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов захворів на COVID-19

Олексій Чернишов

На період відсутності Чернишова обов'язки міністра виконуватиме перший заступник Василь Лозинський

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов отримав позитивні результати ПЛР-тесту на COVID-19. Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Планую провести найближчі два тижні на самоізоляції. Всі робочі питання планую вирішувати та контролювати дистанційно. Цього року ми всі маємо опанувати цю звичку та навчитись бути ефективними в реальному житті та фактичних справах, залишаючись в онлайні. У Мінрегіоні ми одні з перших започаткували дистанційний формат роботи", – зазначив Чернишов.

Як повідомляється, усі співробітники Міністерства, які були в контакті з міністром, проходять тестування або залишаються вдома на самоізоляції.

"Мінрегіон дотримується всіх правил епідеміологічної безпеки, зокрема на вході в будівлю проводиться вимірювання температури, усі співробітники та відвідувачі в масках та дотримуються дистанції, наявні дезінфекційні засоби, усі приміщення провітрюються", - зазначили в пресслужбі.

Новини за темою: Наступного тижня області отримають препарат для лікування COVID-19, – МОЗ

Раніше повідомлялося, що за останню добу в Україні зафіксовано 5992 нові випадки зараження, 2269 пацієнтів одужало, а 106 осіб померло.

Loading...