Мінінфраструктури: Авіаперевізники, які говорять про рейси після 22 травня, обманюють людей

Відомство рекомендує пасажирам орієнтуватися на офіційні заяви влади

Фото з відкритих джерел

У Міністерстві інфраструктури України заявили, що про відновлення авіасполучення України з іншими країнами поки що не йдеться, тому авіакомпанії, які анонсують рейси з України на травень-червень, просто вводять людей в оману. Про це сказала прессекретарка відомства Оксана Герасимова, повідомляє hromadske

Як зазначили у міністерстві, відкриття продажу квитків деякими авіакомпаніями на їхні рейси не означає, що Україна може відновити авіасполучення з іншими країнами, оскільки усі рішення ухвалюватиме тільки Кабінет міністрів України.

"Міністерство підготувало зміни до відповідних постанов уряду, які мають бути схвалені для відновлення всіх видів сполучень, не тільки авіа", - уточнила Герасимова.

"Щодо дій авіакомпанії з продажу квитків на 23 травня - такі дії до ухвалення рішень урядом є передчасними та вводять в оману пасажирів. Рекомендації щодо роботи аеропортів готуються, відкриття сполучення з іншими країнами залежить від рішень відповідних урядів щодо відкриття кордонів для громадян іноземних країн та епідеміологічної ситуації", - пояснила вона.

Водночас у Мінінфраструктури наголосили, що необхідно орієнтуватись на офіційні заяви та рішення уряду. Окрім цього, наразі ЄС повідомив про те, що до 15 червня не рекомендоване відкриття кордонів для громадян третіх країн.

Новини за темою: Ryanair планує відновити 40% своїх рейсів з липня

Нагадаємо, раніше стало відомо, що авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" відновлює регулярні рейси за кордон з 23 травня цього року. 

Loading...