Мер Умані проти приїзду хасидів для зустрічі Рош га-Шана через коронавірус

Хасиди в Умані. Фото EPA-EFE

Він закликав громаду висловити свою думку в коментарях під відео

Міський голова Умані Олександр Цебрій висловився проти приїзду хасидів у 2020 році на тлі пандемії коронавірусу, проте попросив громадян висловитись у коментарях під відео. Ролик зі зверненням мер міста опублікував на своїй сторінці у Facebook.

"Уряд прогнозує другу хвилю коронавірусної пандемії саме на вересень. Тому я проти відвідування паломниками нашого міста цього року. Уманчани, але я хочу почути вас. Я хочу вашої активності, хочу почути вашу думку. Все вирішуватиме тільки громада", - заявив Цебрій.

Він закликав уманчан залишати свої коментарі з цього приводу й наголосив, що очікує активного голосування. Також мер зазначив, що ситуація з поширенням COVID-19 в Умані керована, але приїзд великої кількості іноземців може призвести до спалаху коронавірусу.

"Я сумніваюся, що паломники, які виявили бажання відвідати наше місто, матимуть довідки про відсутність COVID-19. Я не впевнений, що вони пройдуть обсервацію 14 днів і дотримуватимуться усіх вимог адаптивного карантину. Хто візьме на себе відповідальність за здоров'я і життя уманчан?" - пояснив міський голова.

Новини за темою: Олена Зеленська вилікувалася від коронавірусу

Нагадаємо, в Україні за останню добу підтвердили майже 900 нових випадків коронавірусу.Loading...